FORGOT YOUR DETAILS?

Kontakt oss

Stig Solheim

Stig Solheim

Regionsjef
TROMS - FINNMARK
Mobiltelefon: 901 33 325
stig.solheim@konsumgruppen.no
Solgunn Larsen

Solgunn Larsen

Regionsjef
MØRE OG ROMSDAL
Mobiltelefon: 900 97 509
solgunn.larsen@konsumgruppen.no
Sveinung Giil

Sveinung Giil

Regionsjef
HORDALAND - SOGN OG FJORDANE
Mobiltelefon: 995 65 314
sveinung@konsumgruppen.no
Petter Undheim

Petter Undheim

Regionsjef
ROGALAND
Mobiltelefon: 980 44 949
petter@konsumgruppen.no
Tor Einar Aarsvold

Tor Einar Aarsvold

Regionsjef
ROGALAND
Mobiltelefon: 941 65 599
tor.einar@konsumgruppen.no
Birger O. Berg

Birger O. Berg

Regionsjef
AGDER
Mobiltelefon: 906 43 427
bob@konsumgruppen.no
Morten Ulfsten

Morten Ulfsten

Regionsjef
VESTFOLD - TELEMARK
Mobiltelefon: 900 52 480
morten@konsumgruppen.no
Jahangir Nawaz

Jahangir Nawaz

Regionsjef
OSLO - AKERSHUS
Mobiltelefon: 920 30 493
jangir@konsumgruppen.no
Leif Ole Engen

Leif Ole Engen

Regionsjef
OSLO - AKERSHUS
Mobiltelefon: 920 36 187
leif.ole.engen@konsumgruppen.no
Kjetil Jensen

Kjetil Jensen

Regionsjef
BUSKERUD - OPPLAND
Mobiltelefon: 930 06 500
kjetil.jensen@konsumgruppen.no
Thorbjørn Hansen

Thorbjørn Hansen

Regionsjef
HEDMARK - OPPLAND
Mobiltelefon: 480 05 874
thorbjorn@konsumgruppen.no
Helge Skogli

Helge Skogli

Regionsjef
ØSTFOLD - AKERSHUS
Mobiltelefon: 975 25 112
helge.skogli@konsumgruppen.no
Audhild Sjømo

Audhild Sjømo

Regionsjef
TRØNDELAG - NORDLAND
Mobiltelefon: 901 68 491
audhild@konsumgruppen.no
John Helge Gullaksen

John Helge Gullaksen

Regionsjef
HORDALAND - SOGN OG FJORDANE
Mobiltelefon: 469 62 716
jhg@konsumgruppen.no

Hovedkontoret i Fredrikstad

Medlemssupport | Ring 69 31 28 00

Inger-Lill Gregersen

Inger-Lill Gregersen

ADMINISTRASJONSSJEF
Telefon: 69 31 28 00
inger@konsumgruppen.no
Maida Hodzic

Maida Hodzic

PRODUKT/MEDLEMSSUPPORT
Telefon: 69 31 28 00
maida@konsumgruppen.no


Arild Sten Larsen

Arild Sten Larsen

DAGLIG LEDER
arild.larsen@konsumgruppen.no
Per Aage Karlsen

Per Aage Karlsen

SENIOR RÅDGIVER
Mobiltelefon: 901 53 865
per.aage@konsumgruppen.no

Ønsker du å ta kontakt med oss kan du sende inn en forespørsel ved hjelp av dette kontaktskjemaet.

TOPP